Ayla Black Yemek Masası - İnegölSofa

Ayla Black Yemek Masası

YOT1410013689
15.400 TL 19.250 TL %20
16.944 TL 21.180 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 15.400 TL
Toplam
16.944 TL
19.250 TL
15.400 TL
19.250 TL
Masa
16.944 TL
15.400 TL
16.944 TL
15.400 TL
Toplam
15.400 TL16.944 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern Sirius Black Yemek Masası ile evinizde keyifli yemekler paylaşın. Yüksek kalite, dayanıklılık ve zarif tasarıma sahip bu ürünü hemen incele!

Sirius Black Yemek Masası, şık ve modern bir yemek masası takımıdır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan masa, dayanıklılığı ve zarif tasarımıyla dikkat çeker. Geniş bir yüzeye sahip olan masa, aile ve misafirlerinizle keyifli yemekler paylaşmanızı sağlar. Sağlam yapısı ve stabil tabanı sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Sirius Black Masa, oturma odası veya yemek odası gibi farklı alanlarda mükemmel bir tamamlayıcı parça olarak kullanılabilir. Şık ve işlevsel bir yemek masası takımı arayanlar için ideal bir seçimdir.

Ayla Black Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçereği: Yemek Masası

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa18610082

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı