Ayla Black Aynalı Konsol - İnegölSofa

Ayla Black Aynalı Konsol

YOT1410013691
21.200 TL 26.500 TL %20
23.328 TL 29.160 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 21.200 TL
Toplam
23.328 TL
26.500 TL
21.200 TL
26.500 TL
Konsol ( Aynalı )
23.328 TL
21.200 TL
23.328 TL
21.200 TL
Toplam
21.200 TL23.328 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve işlevsel Sirius Black Aynalı Konsol ile evinizdeki düzeni sağlayın. Modern tasarım, geniş depolama alanına sahip bu Konsolu ve fazlasını inceleyin!

Sirius Black Aynalı Konsol, şık ve işlevsel bir parçadır. Modern tasarımıyla dikkat çeken konsol, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Geniş depolama alanı, çekmeceleri ve raflarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Aynalı yüzeyi ise odanıza ferah ve geniş bir his verir. Sirius Black Konsol Aynalı, oturma odası, giriş holü veya yatak odası gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Hem şık bir dekoratif parça hem de kullanışlı bir depolama çözümü arayanlar için ideal bir seçimdir.

Ayla Black Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçereği: Konsol ve Aynası

Kullanışlı gümüşlük cam raflar iç kullanımı çok şık konsol yapısı.

Ürüne Detay Güzellik Katan Kulp Tasarımı İncelendiğinde Çok Detay ve farklı Tasarımların olduğu görünüyor.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2084782

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı