Aura Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa

Aura Köşe Koltuk Takımı

KT1410009041
34.988 TL 41.250 TL %16
38.491 TL 45.380 TL %16
Takım İçeriği
Köşe1 x 34.988 TL
Toplam
38.491 TL
41.250 TL
34.988 TL
41.250 TL
Köşe
38.491 TL
34.988 TL
38.491 TL
34.988 TL
Toplam
34.988 TL38.491 TL

Ürün Özellikleri

Modern tasarımlı Aura Köşe Koltuk Takımı, konforlu oturma deneyimi sunan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür. Hemen İnceleyin!       

Aura köşe koltuk takımı, modern tasarımı ve şık görünümüyle evinizin dekorasyonunu tamamlayacak bir parça. Yumuşak minderleri ve rahat yastıkları sayesinde keyifli bir oturma deneyimi sunar. Dayanıklı ahşap iskeleti ve kaliteli malzemeleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Köşe koltuk modelleri arasında yer alan Aura, modern köşe koltuk takımı arayanlar için ideal bir seçimdir.

Aura Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 310*160 ölçülerinde köşe takımdan oluşmaktadır.

Yatak Mekanizması : Yatak açılımı vardır.

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe310*160

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı