Asyalı Bazalı Karyola - İNEGÖLSOFA

Asyalı Bazalı Karyola

YOT1410012812
10.828 TL 12.031 TL %10
11.907 TL 13.230 TL %10
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 10.828 TL
Toplam
11.907 TL
12.031 TL
10.828 TL
12.031 TL
Karyola Bazalı
11.907 TL
10.828 TL
11.907 TL
10.828 TL
Toplam
10.828 TL11.907 TL

Ürün Özellikleri

Asyalı bazalı karyola, şık fonksiyonel tasarımı yatak odanıza modern bir dokunuş katacak. Çift kişilik yataklar içinde konforlu bir uyku deneyimi sunuyor.

Asyalı bazalı karyola, modern ve zarif tasarımı ile yatak odanıza şıklık katacak. Çift kişilik yataklar için uygun olan bu karyola, sağlam yapısı ve fonksiyonel tasarımı ile de beğeni topluyor. Baş ve ayak ucu bölümlerinde yer alan çizgili detaylar, karyolaya estetik bir dokunuş katıyor. Karyolanın altında yer alan baza bölmesi ise yatağınızı destekleyerek konforlu bir uyku deneyimi sunuyor.

Asyalı Yatak Odası(İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Bazalı Karyola ve Başlığı

Yatak Ölçüsü Görseldeki üründe, 160 cm x 200 cm ölçülerinde yatak kullanılmıştır.

Takım Rengi Ceviz - Ekru

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Aydınlatma Aydınlatma özelliği bulunmamaktadır.

Opsiyonel Parçalar Opsiyonel modül bulunmamaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı190223130

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Haziran 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı