Web Sitesine Özel

Aspendos Orta Sehpa

TU1410004848
7.203 TL 8.375 TL %14
7.923 TL 9.213 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 7.203 TL
Toplam
7.923 TL
8.375 TL
7.203 TL
8.375 TL
Orta Sehpa
7.923 TL
7.203 TL
7.923 TL
7.203 TL
Toplam
7.203 TL7.923 TL

Ürün Özellikleri

Aspendos orta sehpa, oturma odalarının vazgeçilmez parçalarından biridir. Modern tasarımı ve şık görünümü ile dikkat çeken bu ürün, hem estetik açıdan hem de kullanışlılık açısından oldukça beğenilmektedir. Ahşap malzemesi ve sağlam yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca geniş kullanım alanı sayesinde, kitap, dergi gibi birçok eşyanızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Aspendos orta sehpa ile oturma odanızın dekorasyonuna şıklık ve kullanışlılık katabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa906044

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı