Web Sitesine Özel

Aspendos Beyaz Yemek Odası Takımı

YOT1410005489
48.913 TL 69.875 TL %30
53.804 TL 76.863 TL %31
Takım İçeriği
Aspendos Beyaz Yemek Odası Takımı1 x 48.913 TL
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Masa (Açılır) 1 adet
Toplam
53.804 TL
69.875 TL
48.913 TL
69.875 TL
Aspendos Beyaz Yemek Odası Takımı
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Masa (Açılır) 1 adet
48.913 TL
48.913 TL
Sandalye (6 Adet)
26.400 TL
24.000 TL
Konsol ( Aynalı )
19.074 TL
17.340 TL
Masa (Açılır)
16.016 TL
14.560 TL
Toplam
48.913 TL53.804 TL

Ürün Özellikleri

         

Aspendos Beyaz Yemek Odası Takımı, modern tasarımı ve şık görünümü ile her yemeğe ayrı bir keyif katacak. Ahşap görünümlü malzemeden yapılmış olan bu takım, altın rengi detaylarla zenginleştirilmiştir. 6 adet şık sandalyesi ve açılabilen masası ile Aspendos Beyaz Yemek Odası Takımı, konforlu ve rahat bir yemek deneyimi sunar. Kolay temizlenen yüzeyleri ile de kullanıcı dostudur. Aspendos Beyaz Yemek Odası Takımı, yaşam alanlarınızı modern ve şık bir görünüme kavuşturacak.

Aspendos Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası ve 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır.

Tv Sehpası ve Tv Ünitesi opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.

Konsol 1.sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Yemek Masası Üst tabla mdf malzeme üzerine ayna konularak üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Ayak kenarları MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Sandalye Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )1804384
Masa (Açılır)1688877

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı