Web Sitesine Özel

Aspendos Aynalı Konsol

YOT1410012094
21.488 TL 23.875 TL %10
23.637 TL 26.263 TL %10
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 21.488 TL
Toplam
23.637 TL
23.875 TL
21.488 TL
23.875 TL
Konsol ( Aynalı )
23.637 TL
21.488 TL
23.637 TL
21.488 TL
Toplam
21.488 TL23.637 TL

Ürün Özellikleri

   

Aspendos Konsol Aynalı, modern ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Beyaz renkli gövdesi ve altın rengi ayakları ile oturma odalarına farklı bir hava katıyor. Konsolunun üst kısmı cam malzeme ile kaplıdır ve üzerinde aksesuarlarınızı sergilemeniz için yeterli alan sunar. Ayrıca ayna kısmı ile odanıza ferahlık ve genişlik hissi katarken, çekmecesi sayesinde de depolama ihtiyaçlarınızı karşılar. Aspendos Konsol Aynalı, tek başına bir dekorasyon öğesi olabileceği gibi Aspendos koleksiyonunun diğer ürünleriyle birlikte de kullanılabilir.

Aspendos Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynası

Konsol 1.sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )1804384

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 6 Temmuz 2024 - 16 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı