Aspendos Açılır Yemek Masası - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Aspendos Açılır Yemek Masası

YOT1410012095
11.250 TL 12.500 TL %10
12.384 TL 13.760 TL %10
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 11.250 TL
Toplam
12.384 TL
12.500 TL
11.250 TL
12.500 TL
Masa (Açılır)
12.384 TL
11.250 TL
12.384 TL
11.250 TL
Toplam
11.250 TL12.384 TL

Ürün Özellikleri

Aspendos Masa, modern yemek masası arayışında olanlar için ideal seçenektir. Bu yemek masası takımı, kalitesi, kullanışlılığı ve dayanıklılığı öne çıkar.

Aspendos Masa Açılır, yemek odalarına şık ve modern bir dokunuş katar. Beyaz rengi ile ferah bir görünüm sunarken, açılabilen masa özelliği ile kullanım alanını genişletir. Kaliteli malzemelerle üretilen bu yemek masası takımı, dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile beğeni topluyor. Hem günlük kullanıma hem de özel davetlere uygun olan Aspendos Masa Açılır, evinize şıklık ve konfor katmak için ideal bir seçimdir.

Aspendos Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Yemek Masası

Yemek Masası Üst tabla mdf malzeme üzerine ayna konularak üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Ayak kenarları MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)1688877

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı