Asos Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Asos Köşe Koltuk Takımı

KT1410002516
73.590 TL 122.000 TL %40
80.949 TL 134.200 TL %40
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 73.590 TL
Toplam
80.949 TL
122.000 TL
73.590 TL
122.000 TL
Köşe Koltuk
80.949 TL
73.590 TL
80.949 TL
73.590 TL
Toplam
73.590 TL80.949 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Asos Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Şık, modern Asos köşe koltuk takımı evinizdeki oturma alanınızı yenileyin. Kaliteli ve konforlu oturma deneyimi sunuyor. Bunu kaçırma, rahatlığı hisset! 

Asos köşe koltuk takımı, modern ve zarif tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Sırt ve kol desteği ile konforlu bir oturma deneyimi sunar. Gri ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Yumuşak kumaşı ve kaliteli yapısı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Hem ferah hem de şık bir salon yaratmak isteyenler için ideal bir seçimdir.


Köşe koltuk 300*345

Takım İçeriği Takım, 1 adet Köşe Koltuktan oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta yumuşaklıktadır.

Fonksiyonellik Sırt ve diz kısmında mekanizma mevcuttur.

Yatak Mekanizması Sırttan atlamalı mekanizmaya sahiptir.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk300*345

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı