Asos Ceviz Orta Sehpa - İnegölSofa

Asos Ceviz Orta Sehpa

TU1410002104
9.590 TL 11.160 TL %15
10.552 TL 12.280 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 9.590 TL
Toplam
10.552 TL
11.160 TL
9.590 TL
11.160 TL
Orta Sehpa
10.552 TL
9.590 TL
10.552 TL
9.590 TL
Toplam
9.590 TL10.552 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Asos Ceviz Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Şık ve modern tasarıma sahip Asos orta sehpa, oturma odası dekorasyonunuzu tamamlayacak mükemmel bir parçadır. Fırsatı kaçırmayın hemen inceleyin!       

Asos orta sehpa, oturma odası için şık ve modern bir seçimdir. Ürün, dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve uzun yıllar kullanım sağlar. Minimalist tasarımı, her türlü dekorasyonla uyumlu hale getirir. Yüzeyindeki geniş alan, kitap, dergi, kumanda gibi eşyalarınızı kolayca koymanıza olanak tanır. Ürünün sağlam yapısı, aynı zamanda ekstra oturma alanı olarak kullanmanıza da imkan verir.

Sehpa Malzemesi: Üst tabla MDF üzeri doğal ceviz kaplamadan üretilmiştir. Ayaklar ahşaptır. 

Sehpa Fonksiyonu: Sehpada 1 adet raf bulunmaktadır. 

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. 

Demonte Parçalar: Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz 

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir. 

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır. 

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1265242

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı