Asos Antrasit Tv Ünitesi - İnegölSofa

Asos Antrasit Tv Ünitesi

TU1410004900
21.991 TL 25.850 TL %15
24.194 TL 28.440 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 21.991 TL
Toplam
24.194 TL
25.850 TL
21.991 TL
25.850 TL
Orta Sehpa
8.422 TL
7.656 TL
TV Ünitesi
24.194 TL
21.991 TL
24.194 TL
21.991 TL
Toplam
21.991 TL24.194 TL

Ürün Özellikleri

Lüks duvar ünitesi arayışında mısınız? Asos Antrasit TV Ünitesi, modern tasarımı ve dayanıklı yapısı ile göz dolduruyor. İnceleyin ve Satın Alın!        

"Modern tasarımı ve lüks dokusuyla evinizin salonuna şıklık katacak Asos Antrasit TV Ünitesi ile tanışın. Üç adet geniş çekmecesi, rahat kullanım sunan yüzeyi ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Duvar ünitesi, TV ünitesi, kitaplık ve vitrin gibi farklı amaçlar için kullanabileceğiniz geniş bir iç hacme sahiptir. Asos Antrasit TV Ünitesi, lüks tasarımı ile göz doldurur ve modern evlerin salonlarına uyum sağlar.

"

Asos Duvar Tv Ünitesi (İNEGÖL MOBİLYASİ) İNEGÖLSOFA

Tv Ünitesi Gövde, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Tv Ölçüsü Tv paneli max 55" TV için uygundur.

Aydınlatma Aydınlatma özelliği bulunmamaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Orta Sehpa Opsiyoneldir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1407040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı