Arty Modern Berjer - İNEGÖLSOFA

Arty Modern Berjer

KT1410006514
5.580 TL 6.200 TL %10
6.138 TL 6.820 TL %10
Takım İçeriği
Berjer1 x 5.580 TL
Toplam
6.138 TL
6.200 TL
5.580 TL
6.200 TL
Berjer
6.138 TL
5.580 TL
6.138 TL
5.580 TL
Toplam
5.580 TL6.138 TL

Ürün Özellikleri

Arty Modern Berjer ile evinizin atmosferini değiştirin. Şık tasarımı ve rahat yapısıyla dikkat çeken bu berjer, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar.

Arty Modern Berjer, modern bir tasarıma sahip, rahat ve şık bir berjer koltuktur. İnce detaylarıyla dikkat çeken bu ürün, yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen Arty Berjer, evinizin atmosferini değiştirecek.

Arty  Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi) 

Takım İçeriği  1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme Ürünün iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer888090

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Haziran 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı