Arty Life Modern Berjer - İnegölSofa

Arty Life Modern Berjer

KT1410013747
7.312 TL 9.140 TL %20
8.048 TL 10.060 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 7.312 TL
Toplam
8.048 TL
9.140 TL
7.312 TL
9.140 TL
Berjer
8.048 TL
7.312 TL
8.048 TL
7.312 TL
Toplam
7.312 TL8.048 TL

Ürün Özellikleri

Arty Life Modern Berjer, Tekli berjer modelleri arasında yer alan bu ürün, evinizin herhangi bir köşesine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Hemen İnceleyin!

Arty Life Modern Berjer, modern ve zarif tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve özel el işçiliğiyle tamamlanmıştır. Rahat oturumlu ve ergonomik tasarımı sayesinde konforlu bir oturma deneyimi sunar. Arty Life Berjer, evinizin herhangi bir köşesinde veya oturma odanızda tek başına kullanılabileceği gibi, Arty Life Koltuk Takımı ile birlikte de kullanılabilir.

Arty Life Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme Ürünün iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer888090

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı