Arty Life 3'lü Koltuk - İnegölSofa

Arty Life 3'lü Koltuk

KT1410013748
24.990 TL 31.238 TL %21
27.489 TL 34.361 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 24.990 TL
Toplam
27.489 TL
31.238 TL
24.990 TL
31.238 TL
3'lü Koltuk
27.489 TL
24.990 TL
27.489 TL
24.990 TL
Toplam
24.990 TL27.489 TL

Ürün Özellikleri

Arty Life 3'lü koltuk modelleri arasından seçeceğiniz bu ürün, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor. İncelemek ve sipariş vermek için bizi arayın!     

"Arty Life 3'lü koltuk, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan modern bir tasarıma sahip. Tamamı el yapımı olan koltukta kullanılan yüksek kaliteli malzemeler, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. İsteğe bağlı olarak farklı renk seçenekleriyle sunulan koltuk, hem evlerde hem de ofislerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Şık tasarımı ve konforuyla dikkat çeken Arty Life 3'lü koltuk, oturma odalarınızı modern bir hava ile yenilemek için ideal bir seçim olacaktır.


"

Arty Life Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi) 

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme Ürünün iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23510584

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı