Arty 3'lü Metal Ayaklı Koltuk - İnegölSofa

Arty 3'lü Metal Ayaklı Koltuk

KT1410006513
21.720 TL 27.150 TL %20
23.896 TL 29.870 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 21.720 TL
Toplam
23.896 TL
27.150 TL
21.720 TL
27.150 TL
3'lü Koltuk
23.896 TL
21.720 TL
23.896 TL
21.720 TL
Toplam
21.720 TL23.896 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern tasarıma sahip Arty 3'lü Metal Ayaklı Koltuk ile evinizde şıklığı, yüksek kaliteli malzemesi ile de konforu yaşayın. Hemen sipariş verin! 

Arty 3'lü Metal Ayaklı Koltuk, modern ve şık tasarımıyla her dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen koltuk, lüks ve konforlu bir oturma deneyimi sunar. Rahat ve yumuşak minderleri, zarif metal ayakları ve dikkat çekici detaylarıyla evinizde şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Arty 3'lü Metal Ayaklı Koltuk, hem görsel olarak hem de fonksiyonel olarak beklentilerinizi karşılayacak.

Arty  Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme Ürünün iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23510584

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı