Armani Köşe Takımı - İnegölSofa

Armani Köşe Takımı

KT1410001125
63.995 TL 102.000 TL %38
70.401 TL 112.210 TL %38
Takım İçeriği
Köşe1 x 63.995 TL
Toplam
70.401 TL
102.000 TL
63.995 TL
102.000 TL
Köşe
70.401 TL
63.995 TL
70.401 TL
63.995 TL
Toplam
63.995 TL70.401 TL

Ürün Özellikleri

Armani modern köşe koltuk takımı ile yaşam alanınıza konfor ve şıklık katın. Motor mekanizmalı yataklı ve ses sistemi ile harika bir model.Şimdi incele! 

Armani Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımı ve konforu bir araya getirerek her yaşam alanına şıklık katacak. Geniş oturma alanı, yüksek sırt dayanağı ve ergonomik yapısı sayesinde rahatlığı en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Şık dikiş detayları ve metal ayakları ile tamamlanan koltuk takımı, kaliteli malzeme kullanımı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür.

Armani Köşe Takımı ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Köşe Takımından oluşmaktadır. Ses sistemi ve tv modu dahildir.

İskelet Malzemesi : Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. 

Ayak Malzemesi : Ayaklar ahşap malzemedir. 

Kumaş Özelliği : İthal kumaş kullanılmıştır.  

Kumaş Bakımı : Silinebilir kumaştır. 

Sünger Özelliği : 36 dansite HR sünger kullanılmıştır. 

Oturum Yumuşaklığı : Oturumu orta sertliktedir. 

Fonksiyonellik : Motorlu yatak özelliği vardır. USB şarj ünitesi mevcuttur. Boyun mekanizması bulunmaktadır. 

Yatak Mekanizması : Motorlu yatak açılımı vardır. 

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz. 

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe315*3009580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı