Arma Ceviz Orta Sehpa - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Arma Ceviz Orta Sehpa

TU1410013286
11.990 TL 13.750 TL %13
13.189 TL 15.125 TL %13
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 11.990 TL
Toplam
13.189 TL
13.750 TL
11.990 TL
13.750 TL
Orta Sehpa
13.189 TL
11.990 TL
13.189 TL
11.990 TL
Toplam
11.990 TL13.189 TL

Ürün Özellikleri

İnce detaylarıyla şık bir tasarıma sahip olan Arma Ceviz orta sehpa ile salonunuza modern bir dokunuş yapın. Web sitemizi ziyaret ederek Hemen İnceleyin!

Salonunuza modern bir hava katmak için bu şık Arma Ceviz Orta Sehpa tam size göre! Zarif tasarımı ve kaliteli malzemesiyle yıllar boyu kullanabileceğiniz bir ürün. Yükseklik ayarlı metal ayakları sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan bu sehpa, aynı zamanda geniş tablası sayesinde birçok eşyayı rahatlıkla koyabileceğiniz bir alan sunar. Tarzınıza uygun diğer mobilyalarla kombinleyerek salonunuza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

İnegölsofa Arma Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Orta Sehpa

Malzemesi: Mdf üzeri Sıvama Ceviz

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa12080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı