Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Arma Ceviz Duvar Ünitesi

TU1410006719
36.563 TL 48.750 TL %25
40.219 TL 53.625 TL %25
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 36.563 TL
Toplam
40.219 TL
48.750 TL
36.563 TL
48.750 TL
TV Ünitesi
40.219 TL
36.563 TL
40.219 TL
36.563 TL
Toplam
36.563 TL40.219 TL

Ürün Özellikleri

 

Arma Ceviz Duvar Ünitesi ürünümüz, şık tasarımı ve modern görünümü ile her türlü yaşam alanına uyum sağlayan bir duvar TV ünitesidir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Arma Ceviz Duvar Ünitesi, dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanım sağlar. Ayrıca, geniş bir depolama alanı sunar ve TV'nizi en iyi şekilde sergiler. Şık TV Üniteleri arayanlar için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Arma Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: Tv Ünitesinden oluşmaktadır.

Malzemesi: Mdf üzeri sıvama Ceviz

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2455164

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı