Apex Ceviz Yemek Masası - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Apex Ceviz Yemek Masası

YOT1410018064
12.038 TL
13.241 TL
Takım İçeriği
Masa1 x 12.038 TL
Toplam
13.241 TL 12.038 TL
Masa
13.241 TL
12.038 TL
13.241 TL
12.038 TL
Toplam
12.038 TL13.241 TL

Ürün Özellikleri

Modern ve şık tasarımlı Apex Yemek Masası Takımı ile yemek odanıza zarafet katın. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür.

"Apex Ceviz Yemek Masası, modern ve şık tasarımı ile yemek odanıza zarafet katacak. Sağlam ve dayanıklı yapısı, güçlü ayakları sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür. Masanın yüzeyi, sıvıların ve lekelerin nüfuz etmesini engelleyen kaliteli bir kaplama ile kaplanmıştır. Yemeklerinizi sevdiklerinizle birlikte rahatlıkla yiyebileceğiniz geniş bir masa yüzeyine sahiptir. Apex Ceviz Yemek Masası, evinizin dekorasyonuna uygun olarak farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır.

"

İnegölsofa Apex Masa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Apex Masa bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa1909075

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı