Apex Ceviz Komodin - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Apex Ceviz Komodin

YOT1410018057
4.277 TL 4.310 TL %1
4.704 TL 4.740 TL %1
Takım İçeriği
Apex Ceviz Komodin1 x 4.277 TL
Komodin 1 adet
Toplam
4.704 TL 4.277 TL
4.310 TL
Apex Ceviz Komodin
Komodin 1 adet
4.277 TL
4.277 TL
Komodin
3.792 TL
3.448 TL
Toplam
4.277 TL4.704 TL

Ürün Özellikleri

Her yatak odası takımına uyumlu, şık ve modern tasarımlı komodin modelleri. Apex komodin ile yatak odanıza düzenli bir görünüm kazandırın. Hemen İncele! 

Apex Ceviz Komodin, İnegöl yatak odası takımıyla uyumlu olarak tasarlanmıştır. Yatak odanızı tamamlayacak şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu komodin, hem işlevsel hem de estetik açıdan oldukça kullanışlıdır. Yan yana konulduğunda yatak başucu masası olarak da kullanılabilen bu komodin, yatak odanıza ferah ve düzenli bir görünüm kazandıracaktır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Apex Ceviz Komodin, uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

İnegölsofa Apex Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Apex Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin564146

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı