Apex Ceviz Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Apex Ceviz Aynalı Şifonyer

YOT1410018059
7.720 TL 9.650 TL %20
8.488 TL 10.610 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 7.720 TL
Toplam
8.488 TL
9.650 TL
7.720 TL
9.650 TL
Şifonyer ( Aynalı )
8.488 TL
7.720 TL
8.488 TL
7.720 TL
Toplam
7.720 TL8.488 TL

Ürün Özellikleri

Şık tasarımı ve geniş çekmeceleriyle Apex Ceviz Aynalı Şifonyer modelimiz yatak odanıza modern bir dokunuş getirir. İncelemek için hemen ziyaret edin!   

Aynalı şifonyer modelimiz, zarif tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile yatak odanıza şık bir hava katacak. Şık desenli aynası ve geniş çekmeceleri, eşyalarınızı organize etmek için yeterli alan sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu şifonyer, uzun ömürlü kullanım sağlar ve sizlere maksimum rahatlık sunar. Apex Ceviz Aynalı Şifonyer, yatak odanıza modern bir dokunuş getirirken, eşyalarınızı düzenlemeniz için gereken depolama alanını da sağlar. İnegöl yatak odası mobilyalarının şık ve modern tasarımlarından biri olan bu şifonyer, evinizin dekorasyonuna zarif bir katkı sunar.

İnegölsofa Apex Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Apex Şifonyer ( Aynalı ) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1304580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı