Çok Satan

Apex Ceviz Aynalı Konsol

YOT1410018063
21.150 TL
23.265 TL
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 21.150 TL
Toplam
23.265 TL 21.150 TL
Konsol ( Aynalı )
23.265 TL
21.150 TL
23.265 TL
21.150 TL
Toplam
21.150 TL23.265 TL

Ürün Özellikleri

    

Apex Ceviz Aynalı Konsol, kaliteli ve şık tasarımları ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Bu konsol maharetli ustaların estetik dokunuşları ile tasarlanmıtır. Göz alıcı tasarımı ve sağlam yapısı ile her türlü mekana uyum sağlar. Eşyalarınızı düzenlemek için oldukça kullanışlıdır ve fonksiyonelliği yüksek bir üründür. Bu konsol, salonunuzda veya giriş holünde ihtişamlı bir şekilde duracak ve şıklığınızı tamamlayacak.

İnegölsofa Apex Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Apex Konsol ( Aynalı ) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2054985

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı