Antik Yemek Masası Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Antik Yemek Masası Takımı

YOT1410018413
43.760 TL 54.700 TL %20
48.152 TL 60.190 TL %20
Takım İçeriği
Antik Yemek Masası Takımı1 x 43.760 TL
Masa (Açılır) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Toplam
48.152 TL
54.700 TL
43.760 TL
54.700 TL
Antik Yemek Masası Takımı
Masa (Açılır) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
43.760 TL
43.760 TL
Toplam
43.760 TL48.152 TL

Ürün Özellikleri

Antik Yemek Masası Takımı, şık tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle yemek odanızı güzelleştirir. Dayanıklı yapısı ve sıcak ahşap rengiyle dikkat çekeriyor.

Antik Yemek Masası Takımı ile yemek odanızda nostaljik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen masanın ahşap rengi ve işlemeleri ile sandalyelerin kumaş döşemesi, evinize sıcak bir hava katacaktır. 6 kişilik masada rahatlıkla ailenizle ve misafirlerinizle yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Yemek masası takımı, dayanıklı yapısı ve estetik görünümüyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür.

Takım içeriğinde 1 adet Antik Masa (Açılır), 1 adet Antik Sandalye (6 Adet) bulunmaktadır.

İnegölsofa Antik Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Masa (Açılır), 6 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)170-2059979

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı