Mağazada Var

Antik Ceviz Orta Sehpa

TU1410013638
7.025 TL 7.395 TL %6
7.728 TL 8.135 TL %6
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 7.025 TL
Toplam
7.728 TL 7.025 TL
7.395 TL
Orta Sehpa
7.728 TL
7.025 TL
7.728 TL
7.025 TL
Toplam
7.025 TL7.728 TL

Ürün Özellikleri

Antik Ceviz Orta Sehpa, evinizin oturma odasına sofistike bir görünüm kazandıracak zarif bir mobilyadır. Ürün, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup dayanıklıdır. Ahşap rengi ile modern ve antik tarzı birleştirerek sıcak bir atmosfer oluşturur. Orta sehpa, oturma odanızda şık bir dekorasyon parçası olarak yer alırken aynı zamanda kahve, çay vb. içeceklerinizi ve kitap, dergi gibi eşyalarınızı rahatlıkla koymanızı sağlar.

İnegölsofa Antik Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Orta Sehpadan Oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1256840

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı