Antik Aynalı Konsol - İnegölSofa
Mağazada Var

Antik Aynalı Konsol

YOT1410013646
28.600 TL 35.750 TL %20
31.464 TL 39.330 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 28.600 TL
Toplam
31.464 TL
35.750 TL
28.600 TL
35.750 TL
Konsol ( Aynalı )
31.464 TL
28.600 TL
31.464 TL
28.600 TL
Toplam
28.600 TL31.464 TL

Ürün Özellikleri

İnegöl Sofa'nın Antik Konsol Aynalı modeli ile evinize şıklık ve modern bir hava katın. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.  

Antik tarzıyla göz kamaştıran konsol aynalı modelimiz, zarif tasarımı ve dayanıklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı yapısı, uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli bir ürün sunuyor. Odanıza şıklık katarken aynı zamanda kullanışlı bir depolama alanı sunan bu konsol, yanında yer alan aynasıyla da fonksiyonelliğini artırıyor. İdeal boyutları sayesinde farklı odalara kolayca yerleştirebileceğiniz konsol modelimiz, evinize modern bir hava katmak isteyenlerin tercihi olacak.

İnegölsofa Antik Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynasından oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2305280

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı