Antik 8 Cam Kapaklı Köşe Dolap - İNEGÖLSOFA
Çok Satan Mağazada Var

Antik 8 Cam Kapaklı Köşe Dolap

YOT1410013120
49.762 TL 64.980 TL %24
54.739 TL 71.480 TL %24
Takım İçeriği
Antik 8 Cam Kapaklı Köşe Dolap1 x 49.762 TL
Köşe Dolap (8 Kapak) 1 adet
Toplam
54.739 TL
64.980 TL
49.762 TL
64.980 TL
Antik 8 Cam Kapaklı Köşe Dolap
Köşe Dolap (8 Kapak) 1 adet
49.762 TL
49.762 TL
Köşe Dolap (8 Kapak)
71.480 TL
64.980 TL
Toplam
49.762 TL54.739 TL

Ürün Özellikleri

8 Cam Kapaklı Antik Köşe Dolabı, şık tasarımı ve kaliteli malzemesiyle giyinme odaları ve yatak odaları için ideal bir üründür. Hemen ziyaret edin!      

Antik Köşe Dolabı, şık ve modern tasarımlarıyla evlerinize değer katıyor. 8 Cam Kapaklı Antik Köşe Dolabı, giyinme odaları ve yatak odaları için ideal bir seçimdir. Estetik bir görünüme sahip olan dolap, kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmiştir. Sekiz adet cam kapaklı bölmesi sayesinde kıyafetlerinizin ve aksesuarlarınızın düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Köşe kullanımı sayesinde odanızın boş alanlarını da değerlendirmenize olanak sağlar. 8 Cam Kapaklı Antik Köşe Dolabı, fonksiyonelliği ve estetiği bir arada sunan modern bir tasarım örneğidir.

İnegölsofa Antik Köşe Dolap (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Köşe Dolap, 1 adet İki Kapılı Dolap, 1 adet Dört Kapılı Akordion Kapaklı Dolap, 1 adet Tek Kapılı Raflı Dolaptan oluşmaktadır.

Gardırop MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir. Temperli cam kullanılmıştır.

Kapak Fonksiyon Menteşe kapak ve akordiyon kapaktan oluşmaktadır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Dolap (8 Kapak)197*34763230

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Temmuz 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı