Alya Yataklı Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Alya Yataklı Üçlü Koltuk

KT1410018066
26.544 TL 33.180 TL %20
29.198 TL 36.498 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 26.544 TL
Toplam
29.198 TL
33.180 TL
26.544 TL
33.180 TL
3'lü Koltuk
29.198 TL
26.544 TL
29.198 TL
26.544 TL
Toplam
26.544 TL29.198 TL

Ürün Özellikleri

Alya Üçlü Koltuk, şık tasarımı ve konforlu yapısı ile modern yaşam alanlarının vazgeçilmezidir. Chester koltuk takımları arasında en sevilenlerdendir.   

Alya Üçlü Koltuk, modern tasarımı ile her türlü dekorasyon stiline uyum sağlar. Chester koltuk takımlarının gözde modellerinden olan bu üçlü koltuk, konforlu minderleri ve rahat sırt dayanağı ile size eşsiz bir oturma deneyimi sunar. Şık ve dayanıklı tasarımı sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz bu üçlü koltuk, kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Ayrıca, koltuk takımınızı tamamlamak için uygun olan berjer ve tekli koltuk modellerimiz de mevcuttur.

İnegölsofa Alya Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası) 

Takım içeriğinde 1 adet Alya 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

İskelet Özelliği Fırınlanmış gürgen ağacı

Kumaş Özelliği Kolay silinebilir kadife dokulu kumaş

Sünger Özelliği 32 dansite soft sünger

Yatak Özelliği Çek-yat mekanizması ile tek kişilik yatak ve dinlenme fonksiyonu

Ayak Özelliği Ahşap malzeme

Bakım Kumaş ve ahşap kısımları temizlemek için, kimyasal temizleyiciler kullanmadan, nemli bir bez ile silebilirsiniz

Asla güneş ışığına maruz bırakılmamalı

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2359874

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı