Kampanyalı Ürün

Alya Metal Ayaklı Berjer

KT1410018065
9.640 TL 12.050 TL %20
10.604 TL 13.255 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 9.640 TL
Toplam
10.604 TL
12.050 TL
9.640 TL
12.050 TL
Berjer
10.604 TL
9.640 TL
10.604 TL
9.640 TL
Toplam
9.640 TL10.604 TL

Ürün Özellikleri

      

Alya berjer, modern ve şık tasarımı ile yaşam alanınıza ferahlık katacak bir parça. Rahat oturumlu yapısı sayesinde uzun oturma sürelerinde bile konforlu bir deneyim sunar. Metal ayakları sayesinde de son derece sağlam ve dayanıklıdır. Alya berjer, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayacak çeşitli renk seçenekleriyle sunulmaktadır.


İnegölsofa Alya Berjer (İnegöl Mobilyası) 

Takım içeriğinde 1 adet Alya Berjer bulunmaktadır.

İskelet Özelliği Fırınlanmış gürgen ağacı

Kumaş Özelliği Kolay silinebilir kadife dokulu kumaş

Sünger Özelliği 28 dansite soft sünger

Ayak Özelliği Ahşap malzeme

Bakım Kumaş ve ahşap kısımları temizlemek için, kimyasal temizleyiciler kullanmadan, nemli bir bez ile silebilirsiniz.

Asla güneş ışığına maruz bırakılmamalı

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer727477

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı