Alya Gri Tv Ünitesi - İNEGÖLSOFA

Alya Gri Tv Ünitesi

TU1410004899
13.590 TL 14.926 TL %9
14.947 TL 16.416 TL %9
Takım İçeriği
Alya Gri Tv Ünitesi1 x 13.590 TL
TV Ünitesi 1 adet
Toplam
14.947 TL 13.590 TL
14.926 TL
Alya Gri Tv Ünitesi
TV Ünitesi 1 adet
13.590 TL
13.590 TL
Orta Sehpa
6.469 TL
6.037 TL
TV Ünitesi
16.416 TL
14.926 TL
Toplam
13.590 TL14.947 TL

Ürün Özellikleri

Şık tasarıma sahip Alya TV ünitesi, modern çizgileri ve gri rengi ile oturma odanızın dekorasyonunu tamamlar ve evinizin tarzına mükemmel uyum sağlar. 

Alya TV ünitesi, şık tasarımı ve modern çizgileri ile oturma odanızın dekorasyonunu tamamlayacak harika bir seçenektir. Gri rengi ve modern kapak detayları ile göz alıcı bir görünüme sahip olan bu ünite, TV'nizi koyabileceğiniz geniş bir alan, yan tarafta ise kitaplarınız veya dekoratif objeleriniz için rahat bir depolama alanı sunar. Ayrıca, alt taraftaki dolaplar sayesinde ekstra saklama alanı elde edebilirsiniz. Kusursuz tasarımı ve işlevselliği ile hem modern hem de klasik evler için ideal bir seçimdir.

Alya Duvar Tv Ünitesi (İNEGÖL MOBİLYASİ) İNEGÖLSOFA

Tv Ünitesi Gövde, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir.

Aydınlatma Aydınlatma özelliği bulunmamaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Orta Sehpa Opsiyoneldir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa306943
TV Ünitesi220

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Haziran 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı