Alya Camlı Köşe Dolap - İnegölSofa

Alya Camlı Köşe Dolap

YOT1410012915
55.987 TL 65.520 TL %15
61.592 TL 72.080 TL %15
Takım İçeriği
Köşe Dolap1 x 55.987 TL
Toplam
61.592 TL
65.520 TL
55.987 TL
65.520 TL
Köşe Dolap
61.592 TL
55.987 TL
61.592 TL
55.987 TL
Toplam
55.987 TL61.592 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Alya Camlı Giyinme Dolabı (İnegöl Mobilyası)

Yatak odası dolabı olarak tercih edebileceğiniz Alya Camlı Köşe Dolap, modern tasarımı ve geniş depolama alanı ile öne çıkıyor. Şimdi inceleyin!         

Alya Camlı Köşe Dolap, modern tasarımı ve geniş depolama alanı ile yatak odanızda şıklığı ve işlevselliği bir arada sunuyor. İki kapılı gardırop ve dört adet çekmece ile eşyalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Camlı bölmesi ise, özel eşyalarınızı sergilemeniz için ideal bir seçenek sunuyor. Yatak odanıza ferahlık katacak, şık bir tercih olan Alya Camlı Köşe Dolap, kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Takım İçeriği: 2 Adet raflı tek kapaklı dolap, 2 adet çift kapaklı dolap, 1 adet köşe dolaptan oluşmaktadır. (7 Kapaklı dolap)

Gardırop Suntalam ve MDF malzemeden üretilmiştir.

Kapak Fonksiyon 7 adet kapaktan oluşmaktadır.

Dolap Ölçüleri:

1 Kapaklı Dolap: (G:44, Y:216, D:65)

2 Kapaklı Dolap: (G:88, Y:216, D:65)

Köşe Modül: (G:90*90, Y:216, D:92)

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz.

Direkt güneş ışığından koruyunuz.

Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı