Almada 4'lü Koltuk - İNEGÖLSOFA
En Yeni Model Web Sitesine Özel

Almada 4'lü Koltuk

KT1410006373
20.655 TL 24.300 TL %15
22.729 TL 26.740 TL %15
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 20.655 TL
Toplam
22.729 TL
24.300 TL
20.655 TL
24.300 TL
4'lü Koltuk
22.729 TL
20.655 TL
22.729 TL
20.655 TL
Toplam
20.655 TL22.729 TL

Ürün Özellikleri

Almada 4'lü koltuk, modern tasarımı ve rahat oturumuyla öne çıkan bir üründür. 4'lü koltuk modelleri arasında yer alan bu ürünü hemen şimdi keşfedin.    

"Almada 4'lü koltuk modern tasarımıyla dikkat çeken bir modeldir. Yumuşak minderleri ve sırt kısmındaki yastıkları sayesinde rahat bir oturum sunar. Koltuk ayakları ahşaptan yapılmıştır ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kol dayama kısımları da aynı zamanda yastık olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk modeli, salonlarınızın şıklığına şıklık katacak.


"Almada Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet 4'lü Koltuk

Ürünü tekil olarak satılmaktadır

Yatak Özelliği: Üçlü koltuklarda sırt geri açılım yatak mekanizması

Kullanılan Sünger: 36 hr soft sünger

Kullanılan Kumaş: Keten ve nubuk kumaş ile üretilmektedir

Ayak Malzemesi: Metal ayak ve ahşap alt kasa

Ayak Rengi: Metal siyah renk

Profil gürgen iskelet

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Temmuz 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı