Almada 3'lü Yataklı Koltuk - İNEGÖLSOFA
En Yeni Model Web Sitesine Özel

Almada 3'lü Yataklı Koltuk

KT1410006374
16.405 TL 19.300 TL %15
18.046 TL 21.230 TL %15
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 16.405 TL
Toplam
18.046 TL
19.300 TL
16.405 TL
19.300 TL
3'lü Koltuk Yataklı
18.046 TL
16.405 TL
18.046 TL
16.405 TL
Toplam
16.405 TL18.046 TL

Ürün Özellikleri

Almada 3'lü yataklı koltuk, modern tasarımı ve konforlu yapısı ile evinize şıklık katacaktır. Bu fonksiyonel ürünü daha detaylı incelemek istemez misiniz!

Almada 3'lü koltuk yataklı, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla evinizin en özel köşesinde yerini alacak. Geniş oturma yüzeyleri, rahat minderleri ve fonksiyonel yatak mekanizması sayesinde hem gündüz hem de gece kullanımda size konfor sunar. Kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmiş olan bu ürün, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir. Almada 3'lü koltuk yataklı, şık tasarımı ile evinizin dekorasyonuna modern bir hava katarken, 3'lü kanepe yataklı olarak pratik bir çözüm sunar.

Almada Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet 3'lü Koltuk

Ürünü tekil olarak satılmaktadır

Yatak Özelliği: Üçlü koltuklarda sırt geri açılım yatak mekanizması

Kullanılan Sünger: 36 hr soft sünger

Kullanılan Kumaş: Keten ve nubuk kumaş ile üretilmektedir

Ayak Malzemesi: Metal ayak ve ahşap alt kasa

Ayak Rengi: Metal siyah renk

Profil gürgen iskelet

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Haziran 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı