Alfam 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Alfam 3'lü Koltuk

KT1410006389
18.000 TL 22.500 TL %20
19.800 TL 24.750 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 18.000 TL
Toplam
19.800 TL
22.500 TL
18.000 TL
22.500 TL
3'lü Koltuk
19.800 TL
18.000 TL
19.800 TL
18.000 TL
Toplam
18.000 TL19.800 TL

Ürün Özellikleri

Alfam 3'lü koltuk, konforlu oturma yüzeyi ve modern tasarımı ile evinizin şıklığını artırır. 3'lü koltuk modelleri, kaliteli malzemelerle üretilmiştir.  

Alfam 3'lü koltuk, modern tasarımı ve konforlu oturma alanı ile evinizin konforunu artıracak. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu koltuk, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Konforlu oturma yüzeyi ve yastıkları sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunar. Şık ve modern tasarımı ile evinize ayrı bir hava katacak.

İnegölsofa Alfa Koltuk Takımı  (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği 1 adet Üçlü oluşmaktadır

İskelet Malzemesi Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Kumaş Türü : İthal kumaş kullanılmıştır. Silinebilir kumaştır. 

Kumaş Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Sünger Özellikleri 14 cm ... dansite sünger kullanılmıştır. Oturum minderi sabittir.

Yatak Özelliği Yatak özelliği bulunmaktadır. (Mekanizmalı)

Sandık Özelliği : Sandık özelliği bulunmamaktadır. 

Ayak ve Klapa Özelliği Ayaklar Metal olarak üretilmektedir.

Yastık Adeti ve Özelliği Toplam 4 adet yastık vardır. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Sırt minderleri fermuarlı ve yıkanabilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2279579

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı