Alabama Yemek Masası Sandalyesi - İnegölSofa
2023 Model

Alabama Yemek Masası Sandalyesi

YOT1410018537
21.096 TL 26.370 TL %20
23.200 TL 29.000 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 21.096 TL
Toplam
23.200 TL
26.370 TL
21.096 TL
26.370 TL
Sandalye (6 Adet)
23.200 TL
21.096 TL
23.200 TL
21.096 TL
Toplam
21.096 TL23.200 TL

Ürün Özellikleri

Modern tasarıma sahip Alabama Sandalye ile evinizin dekorasyonuna şık bir dokunuş yapın. Yumuşak dokusu ve sağlam yapısı ile kaliteli bir oturum sağlar. 

"Alabama Sandalye, modern ve şık tasarımı ile evinize yeni bir hava katacak. Yumuşak dokusu sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunarken, sağlam yapısı ile de uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri ile dekorasyonunuza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Yaşam odanızda, çalışma odanızda veya yatak odanızda kullanabileceğiniz gibi, misafirlerinize ekstra oturma alanı sağlamak için de kullanabilirsiniz. Şık tasarımı ve kaliteli yapısı ile Alabama Sandalye evinizin vazgeçilmez bir parçası olacak.

"

İnegölsofa Alabama Sandalye (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Alabama Sandalye (6 Adet) bulunmaktadır.

Ayak Rengi Metal/Siyah

Bakım ve Temizlik Nemli bez ile silinebilir

Ek Bilgiler Sandalye kumaş renk değişikliği yapılabilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sandalye (6 Adet)494990

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı