Alabama Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa
2023 Model

Alabama Duvar Tv Ünitesi

DVTU1410016745
27.991 TL 32.540 TL %14
30.795 TL 35.800 TL %14
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 27.991 TL
Toplam
30.795 TL
32.540 TL
27.991 TL
32.540 TL
TV Ünitesi
30.795 TL
27.991 TL
30.795 TL
27.991 TL
Toplam
27.991 TL30.795 TL

Ürün Özellikleri

Alabama Duvar TV Ünitesi, modern tasarımı ve geniş saklama alanlarıyla evinize fonksiyonellik ve şıklık katıyor. En güzel TV ünitesi modelleri sitemizde.

Alabama Duvar TV Ünitesi, modern tasarımı ve kullanışlı yapısı ile salonunuza fonksiyonellik ve şıklık katıyor. Duvar ünitesi modelleri arasında yer alan bu ürün, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir. TV ünite modelleri arasında tercih edebileceğiniz Alabama Duvar TV Ünitesi, birçok farklı renk seçeneği ile sizlere sunuluyor. Geniş saklama alanları ve rafları sayesinde, televizyonunuzu etrafında düzenli bir alan yaratıp, diğer ev eşyalarınızı da saklayabilirsiniz. Ayrıca, modern tasarımı ile odanıza estetik bir hava katacaktır. Alabama Duvar TV Ünitesi, kalitesi, kullanışlılığı ve şık tasarımı ile evinizin yeni favori parçalarından biri olacak.


İnegölsofa Alabama Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Alabama TV Ünitesi bulunmaktadır.

Ürün Malzemesi MDF ve yonga levha kullanılmıştır

Ayak malzemesi Siyah/Metal

Ürün Rengi Ceviz

Fonksiyon lake boyalı, Frenli çekmeceler

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2255055

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı