Alabama Aynalı Konsol - İnegölSofa
2023 Model

Alabama Aynalı Konsol

YOT1410018538
24.704 TL 30.880 TL %20
27.176 TL 33.970 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 24.704 TL
Toplam
27.176 TL
30.880 TL
24.704 TL
30.880 TL
Aynalı Konsol
27.176 TL
24.704 TL
27.176 TL
24.704 TL
Toplam
24.704 TL27.176 TL

Ürün Özellikleri

Alabama Tek Konsol, minimalist ve şık tasarımıyla ahşap konsol modelleri arasında öne çıkıyor. Alabama Konsol, kaliteli malzemelerle üretilmiştir.       

Alabama Tek Konsol, ahşap konsol modelleri arasında yer alan modern bir mobilyadır. Ürün, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir. Tek konsol modelleri arasında tercih edebileceğiniz Alabama Konsol, minimalist bir tasarıma sahiptir. Yalın ve zarif hatları sayesinde her türlü dekorasyon stiline uyum sağlayabilir. Ahşap konsol modelleri arasında şık ve kullanışlı bir seçenek olan Alabama Tek Konsol, dekoratif aksesuarlarınızı sergilemek için ideal bir alan sunuyor. Evinizin herhangi bir alanında kullanabileceğiniz Alabama Tek Konsol, şık tasarımı ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir mobilya parçasıdır.


İnegölsofa Alabama Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Alabama Aynalı Konsol bulunmaktadır.

Ürün Malzemesi Mdf'den üretilmiştir. Lake boyalıdır.

Ayak Rengi Metal/Bronz

Bakım ve Temizlik Nemli bez ile silinebilir

Ek Bilgiler Sandalye kumaş renk değişikliği yapılabilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2105080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı