Çok Satan

Akra Yataklı Üçlü Koltuk

KT1410017506
23.258 TL 29.073 TL %21
25.584 TL 31.980 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk (Ayak Uzatmalı)1 x 23.258 TL
Toplam
25.584 TL
29.073 TL
23.258 TL
29.073 TL
3'lü Koltuk (Ayak Uzatmalı)
25.584 TL
23.258 TL
25.584 TL
23.258 TL
Toplam
23.258 TL25.584 TL

Ürün Özellikleri

Akra Yataklı Üçlü Koltuk, Şık ve modern tasarımı ile konforlu minderleri ve ayak uzatma özelliği ile rahat bir oturum Sunar. Hemen İnceleyin!      

Akra Üçlü Koltuk, modern tarzı ve rahat oturma deneyimiyle dikkat çeken bir üründür. Şık tasarımıyla evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Ürün, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Konforlu minderleri ve ergonomik yapısıyla ailenizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. İnegöl Sofa garantisiyle sunulan ürün, evinize şıklık ve ferahlık katar.

İnegölsofa Akra Üçlü Ayak Uzatmalı Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Akra 3'lü Koltuk (Ayak Uzatmalı) bulunmaktadır.

Ahşap, şık ve zarif ayak tasarımıyla takım estetiği ve dayanaklılığı ön planda tutulmuştur.

Sırt ve kol bölgesinde mekanizma özelliği ile genişleme özelliği vardır.

İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Oturumunda orta sertlikte soft sünger kullanılmıştır.

Ayağında ahşap malzeme kullanılmıştır.

Renk kartelasından dilediğiniz renkte üretilebilir.

Teslim süresi ortalama 25 gündür.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk (Ayak Uzatmalı)24010587

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı