Çok Satan

Akra Üçlü Ayak Uzatmalı Koltuk

KT1410007038
30.275 TL 37.844 TL %21
33.302 TL 41.628 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk (Ayak Uzatmalı)1 x 30.275 TL
Toplam
33.302 TL
37.844 TL
30.275 TL
37.844 TL
3'lü Koltuk (Ayak Uzatmalı)
33.302 TL
30.275 TL
33.302 TL
30.275 TL
Toplam
30.275 TL33.302 TL

Ürün Özellikleri

             

Akra 3'lü Koltuk, şık ve modern tasarımı ile evinizin dekorasyonunu tamamlayacak bir seçimdir. Koltuk, konforlu minderleri ve ayak uzatma özelliği ile rahat bir oturma deneyimi sunar. Koltuğun sırt ve kollarındaki kapitone detayları, tasarıma sofistike bir dokunuş katar. Koltuğun metal ayakları, sağlam bir yapıya sahiptir ve tasarıma uyumlu bir şekilde koltuğun stilini tamamlar. Akra 3'lü Koltuk, aile ve misafirlerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz şık bir oturma alanı sunar.

İnegölsofa Akra Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği: 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır. Dinlenme modülü opsiyoneldir.

Rahat, estetik ve modern tasarımlı İnegöl Mobilyasıdır. Şık ve zarif ayak tasarımıyla takım estetiği ve dayanaklılığı ön planda tutulmuştur.

Takıma ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

Sırt ve kol bölgesinde mekanizma özelliği ile genişleme özelliği vardır.

İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Oturumunda orta sertlikte soft sünger kullanılmıştır.

Ayağında metal malzeme kullanılmıştır. Ahşap da olabilir.

Renk kartelasından dilediğiniz renkte üretilebilir.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk (Ayak Uzatmalı)24010587

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı