Çok Satan

Akra Modern Gri Berjer

KT1410017505
10.997 TL 13.746 TL %20
12.097 TL 15.121 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 10.997 TL
Toplam
12.097 TL
13.746 TL
10.997 TL
13.746 TL
Berjer
12.097 TL
10.997 TL
12.097 TL
10.997 TL
Toplam
10.997 TL12.097 TL

Ürün Özellikleri


Akra Gri Berjer modeli, modern ve şık tasarımı ile evlerinize modern bir hava katıyor. Tekli berjer modelleri arasında yer alan bu ürün, oturma odanızda ya da çalışma odanızda konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Deri görünümlü kumaşı ve yumuşak minderleri sayesinde rahat bir oturma pozisyonu sağlarken, aynı zamanda dekorasyonunuza da uyum sağlıyor. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu berjer, modern tarzı ve zarif detayları ile evinizin en şık köşelerinden birine dönüşecek.

İnegölsofa Akra Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Akra Berjer bulunmaktadır.

Ahşap, şık ve zarif ayak tasarımıyla takım estetiği ve dayanaklılığı ön planda tutulmuştur..

İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Oturumunda orta sertlikte soft sünger kullanılmıştır.

Ayağında ahşap malzeme kullanılmıştır.

Renk kartelasından dilediğiniz renkte üretilebilir.

Teslim süresi ortalama 25 gündür.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer809075

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı