Çok Satan

Akra Modern Berjer

KT1410007037
8.984 TL 11.230 TL %20
9.882 TL 12.352 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 8.984 TL
Toplam
9.882 TL
11.230 TL
8.984 TL
11.230 TL
1'li Koltuk
9.882 TL
8.984 TL
9.882 TL
8.984 TL
Toplam
8.984 TL9.882 TL

Ürün Özellikleri

      

Akra Berjer modeli, modern ve zarif tasarımı ile evinizin dekorasyonuna şıklık katıyor. Tekli berjer modelleri arasında yer alan bu ürün, oturma odanızda ya da çalışma odanızda konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Deri görünümlü kumaşı ve yumuşak minderleri sayesinde rahat bir oturma pozisyonu sağlarken, aynı zamanda dekorasyonunuza da uyum sağlıyor. Özel tasarım ayakları ve kaliteli malzeme kullanımı ile dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir ürün. Akra Berjer, modern tarzı ve zarif detayları ile evinizin en şık köşelerinden birine dönüşecek.

İnegölsofa Akra Berjer (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği: 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Rahat, estetik ve modern tasarımlı İnegöl Mobilyasıdır. Şık ve zarif ayak tasarımıyla takım estetiği ve dayanaklılığı ön planda tutulmuştur.

Takıma ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

Sırt ve kol bölgesinde mekanizma özelliği ile genişleme özelliği vardır.

İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Oturumunda orta sertlikte soft sünger kullanılmıştır.

Ayağında metal malzeme kullanılmıştır. Ahşap da olabilir.

Renk kartelasından dilediğiniz renkte üretilebilir.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk809095

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı