Çok Satan

Akra Metal 3'lü Koltuk

KT1410007036
21.408 TL 26.760 TL %20
23.549 TL 29.436 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 21.408 TL
Toplam
23.549 TL
26.760 TL
21.408 TL
26.760 TL
3'lü Koltuk
23.549 TL
21.408 TL
23.549 TL
21.408 TL
Toplam
21.408 TL23.549 TL

Ürün Özellikleri

            

Akra Metal 3'lü Koltuk modeli, modern tasarımı ve şık görünümü ile evinizin dekorasyonuna değer katıyor. 3'lü koltuk modelleri arasında yer alan bu ürün, dayanıklı metal iskeleti ve konforlu minderleri ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir ürün. Deri görünümlü kumaşı ile kolayca temizlenebilen ürün, oturma odanızda ya da çalışma odanızda konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Akra Metal 3'lü Koltuk, modern tarzı ve zarif detayları ile evinizin en şık köşelerinden birine dönüşecek.


İnegölsofa Akra Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği: 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır. Dinlenme modülü opsiyoneldir.

Rahat, estetik ve modern tasarımlı İnegöl Mobilyasıdır. Şık ve zarif ayak tasarımıyla takım estetiği ve dayanaklılığı ön planda tutulmuştur.

Takıma ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

Sırt ve kol bölgesinde mekanizma özelliği ile genişleme özelliği vardır.

İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Oturumunda orta sertlikte soft sünger kullanılmıştır.

Ayağında metal malzeme kullanılmıştır. Ahşap da olabilir.

Renk kartelasından dilediğiniz renkte üretilebilir.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk24010087

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı